tektura

Wykonane z 5-warstwowych tektur opakowania fasonowe oraz klapowe cechują się niezwykłym zastosowaniem w różnych dziedzinach życia każdego przedsiębiorstwa. Co składa się na ich sukces i dlaczego są tak często stosowane przez społeczeństwo?

 

Właściwości tektur 5-warstwowych

 

Wyprodukowane z wysokiej jakości opakowania tekturowe charakteryzują się przede wszystkim właściwościami zabezpieczającymi określone produkty. Materiał, na który składa się 5 warstw, powoduje, że artykuły w nim zawarte będą cieszyć się oryginalną świeżością po wypakowaniu. Ponadto, ich budowa sprawia, że produkty nie stracą pierwotnego smaku, ani zapachu. Oczywiście, jeżeli mowa w tym wypadku o branży żywnościowej. Warto, również dodać, że ich ochronny charakter ma nieoceniony wpływ podczas chęci zabezpieczenia dużej ilości butelek szklanych np. wina czy mały flakoników na perfumy. Możliwość modelowania i kształtowania opakowań kartonowych nadaje im elastycznego charakteru, dzięki czemu możliwy jest transport wielu rzeczy jednocześnie.

 

Zastosowanie tektur 5-warstwowych

 

Na pytanie, gdzie znajdą swoje zastosowanie opakowania tekturowe, chciałoby się odpowiedzieć, a gdzie nie znajdą? Ich uniwersalny charakter sprawia, że mogą być używane praktycznie w każdej branży, choć wydaje się, że segmentem rynku, który najbardziej ceni sobie ich zalety, jest branża spożywcza. Opakowania kartonowe potrafią skutecznie zatrzymać walory żywnościowe, zachowując świeżość produktów. Właściciele punktów gastronomicznych czy sklepów, zamawiając dużą liczbę towarów, mogą mieć również pewność, że zawarta w opakowaniach żywność dojdzie do nich w takim samym stanie jak przed wysłaniem. 

 

Warto podkreślić, że opakowania tekturowe pozwalają także na wysyłkę rzeczy o większych i cięższych gabarytach, jak np. meble czy okna, co sprawia, że przedsiębiorcy z branży meblarskiej mogą zadbać o ich transport, mając pewność bezpieczeństwa. 

 

Reasumując powyższe fakty, można stwierdzić, że współczesny rynek funkcjonowałby o wiele ciężej bez opakowań wykonanych z 5-warstwowych tektur. Ich produkcja dostosowana do indywidualnych potrzeb sprawia, że cieszą się wielkim uznaniem w każdym obszarze rynku.

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 501-405-032
tel. 519-488-438

Formularz