Opakowania, a szczególnie te z tektury są obecnie bardzo często spotykane i wykorzystywane. Wynika to z wielu względów, między innymi z ciekawych parametrów samej tektury. Jednak czy opakowania tego typu mogą być dobrym nośnikiem reklamy? Innymi słowy, czy warto zainwestować w opakowania reklamowe wykonane z tektury właśnie? Przyjrzyjmy się temu tematowi bliżej!

Opakowania tekturowe – dlaczego są popularne?

Opakowania wykonane z tektury budują swoją popularność w oparciu o kilka rzeczy. Przede wszystkim są one bardzo uniwersalne. Oznacza to, że w praktyce można w nie zapakować wiele różnorodnych produktów z różnych branż. Opakowania takie mogą mieć także odmienne rozmiary, a nawet kształty – łącznie z opakowaniami w pełni spersonalizowanymi.

Kolejna rzecz to ekologia. Karton to materiał dużo bardziej przyjazny środowisku niż wszędobylski plastik czy ogólnie opakowania foliowe. Jeszcze inna sprawa to koszt takich opakowań. Są one relatywnie tanie, dzięki czemu sięga po nie coraz więcej firm i osób prywatnych. Ciekawą rzeczą jest także to, że opakowania kartonowe są dość wytrzymałe i dobrze chronią zapakowane w nie produkty. Taka ich cecha połączona z atrakcyjną ceną sprawia, że to właśnie w takie opakowania warto inwestować. 

„Tekturowa” reklama – strzał w dziesiątkę!

Dlaczego jednak warto zainwestować w opakowania tekturowe z myślą o reklamie? Otóż chyba nigdy dotąd stworzenie oryginalnej reklamy na pudełku kartonowym nie było tak proste. Obecnie można przenieść na takie pudełko i dowolnych rozmiarów, praktycznie każdą grafikę. Trzeba przyznać, że tak zaprojektowane i stworzone opakowania przyciągają wzrok. W połączeniu z dowolnością związaną z ich rozmiarami i kształtami jest to praktyczni reklama niezastąpiona.

Czy trzeba więcej argumentów? Może warto wspomnieć jeszcze o tym, że pudełka kartonowe ozdobione nadrukiem czy grafiką nie tylko lepiej wyglądają, ale także stają się wzmocnione i bardziej wytrzymałe. Do tego wszystkiego pudełka kartonowe mogą być praktycznie w każdym kolorze i mieć wszelki rodzaj nadruku. Naprawdę warto to wykorzystać i postawić na reklamę marki, sklepu czy jeszcze inną formę promocji w oparciu właśnie o bardzo uniwersalne opakowania kartonowe.

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 507-954-448
tel. 519-488-438

Formularz