Zajmujemy się produkcją opakowań z tektury. Obsługujemy klientów z Radomska, Kępna oraz Wieruszowa. Główną częścią naszej działalności jest wytwarzanie uniwersalnych kartonowych pudeł klapowych, które posiadają wyjątkowo szerokie zastosowanie w wielu obszarach. Chętnie wykorzystywane są zarówno przez przedsiębiorców z rozmaitych branż, jak i użytkowników indywidualnych. Ponadto, w swojej ofercie posiadamy opakowania fasonowe, które w prosty sposób można składać i zamykać bez użycia materiałów łączących, jak taśma i klej. Opakowania fasonowe przeznaczone są do konkretnych zastosowań. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji możemy dopasować produkcję opakowań tekturowych do potrzeb klienta. Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami technicznymi dotyczącymi opakowań kartonowych na zamówienie i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie.

Produkcja pudeł fasonowych

Cechą charakterystyczną opakowań fasonowych jest możliwość złożenia ich bez użycia dodatkowych materiałów łączących, tj. taśmy czy kleju. Są wytrzymałe i doskonale chronią produkty przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pudła fasonowe wykonywane są przez naszą firmę z wykorzystaniem wykrojników o specjalnej konstrukcji lub według katalogu FEFCO.

Pudła fasonowe produkujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości tektury wielowarstwowej, co zapewnia im najwyższe parametry, jeśli chodzi o odporność na zniszczenie. Zależnie od preferencji klientów, oferujemy pudła w kolorze białym lub szarym. Istnieje również możliwość uzupełnienia kartonów o nadruki firmowe. Duże możliwości personalizacji pozwalają dopasować opakowania fasonowe do działalności konkretnej firmy oraz produktów przez nią oferowanych. Klienci niezwykle cenią sobie taką opcję i chętnie z niej korzystają.

Przedstawimy Państwu pełną ofertę wyposażenia dodatkowego. Zapraszamy do kontaktu!

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 507-954-448
tel. 519-488-438

Formularz