Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów i chcąc zapewnić jak najbardziej kompleksowe usługi, oprócz opakowań kartonowych na zamówienie oferujemy także materiały opakowaniowe. To produkty, które zapewniają bezpieczne dostarczenie Państwa produktu do miejsca przeznaczenia. Oferujemy folię pęcherzykową, piankę polietylenową, folię stretch, tekturę 2-warstwową, a także taśmy pakowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas materiałów opakowaniowych.

CROSS-PACK - produkcja opakowań z tektury

Folia pęcherzykowa

W naszej ofercie znajdą Państwo polietylenową folię pęcherzykową, która doskonale chroni przedmioty przed różnego typu uszkodzeniami mechanicznymi, a także wodą i kurzem. Zapewnia odpowiednią amortyzację, jest elastyczna, dzięki czemu dopasuje się idealnie do konkretnego produktu. Ponadto folia pęcherzykowa jest odporna na rozdarcie i przezroczysta, co ułatwia rozpoznanie elementów zapakowanych.

Dzięki swoim właściwościom folia pęcherzykowa ma wiele zastosowań, m.in. przy pakowaniu mebli, wyrobów szklanych, sprzętu RTV i AGD, instrumentów muzycznych i wielu innych produktów. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych materiałów opakowaniowych, dlatego zachęcamy do jego nabycia.

CROSS-PACK - produkcja opakowań z tektury

Pianka polietylenowa

W ofercie firmy Cross-Pack z Radomska jest również pianka polietylenowa, którą polecamy każdemu, kto potrzebuje szczególnego zabezpieczenia produktów, w tym np. gładkich oraz ostro zakończonych powierzchni. Pianka zapewnia produktom ochronę przed zarysowaniem, wilgocią, a także działaniem składników chemicznych. Jest lekka i elastyczna, dzięki czemu bardzo łatwo jej użyć. Pianka jest produkowana w grubościach od 0,5 mm do 15 mm, w szerokościach standardowych od 1 m do 1,5 m. Sprzedawana jest w roli.

Pianka PE ma bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się ją do zabezpieczania sprzętu RTV i AGD, mebli, elementów drewnianych, a także części samochodowych i innych artykułów.

CROSS-PACK - produkcja opakowań z tektury

 

CROSS-PACK - produkcja opakowań z tektury

 Folia stretch

Na nasz asortyment produktów składają się uniwersalne folie stretch, od lat świetnie sprawdzające się przy pakowaniu. Folia stretch znajduje szerokie zastosowanie w magazynach, podczas zabezpieczania przesyłek – po prostu świetnie sprawdza się warunkach transportowych. Zarówno lekkie i delikatne ładunki, jak i ciężkie elementy o nieregularnych kształtach świetnie nadają się do owinięcia w folię stretch, która nie tylko zabezpiecza towar w transporcie, ale również chroni przed brudem, deszczem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Właśnie dlatego folia tego typu znajduje szerokie zastosowanie w praktycznie wszystkich gałęziach przemysłu. Trudno dziś sobie wyobrazić np. przewóz ładunków na paletach, bez wcześniejszego zabezpieczenia go folią.

Oferta Cross-Pack to szeroka gama folii o różnych grubościach i nawojach, dostępna w wielu wariantach kolorystycznych.

Dysponujemy dwoma rodzajami folii stretch:

  • ręczna
  • maszynowa
CROSS-PACK - produkcja opakowań z tektury

Tektura 2-warstwowa

Jako producent wyrobów z tektury wykonujemy najwyższej jakości materiały do pakowania, bazujące na cieszącej się niesłabnącą popularnością tekturze 2-warstwowej.

Tektura dwuwarstwowa często jest wykorzystywana do pakowania takich ładunków jak meble skrzyniowe czy tapicerowane.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, żeby tektura była jak najwyższej jakości i mogła służyć wielokrotnie jako niezawodny materiał do pakowania.

Wymiary oferowanej przez nas tektury 2-warstwowe mieszczą się w przedziale szerokości od 10 cm do 160 cm oraz długości: 100, 150, 200 metrów bieżących. Tektura 2-warstwowa może być z powodzeniem wykorzystywana jako materiał opakowań, wypełnień, przekładek czy też jako półfabrykat do wytwarzania opakowań tekturowych.

CROSS-PACK - produkcja opakowań z tektury

Taśmy pakowe

Jednostronne samoprzylepne taśmy pakowe cechuje uniwersalne zastosowanie, pozwalające na wykorzystanie w niemal każdej branży. Stanowią one popularny materiał spajający opakowania, najczęściej są to kartonowe pudła klapowe. Dobrze sprawdzają się również jako materiał do pakowania pojedynczych przedmiotów w większe pakiety oraz jako skuteczne zabezpieczenie palet.

Krajowy rynek wyróżnia trzy rodzaje kleju do taśm pakowych:

  • solvent (kauczuk naturalny),
  • hot-melt (kauczuk syntetyczny),
  • akryl.

Taśmy pakowe oferowane przez firmę Cross-Pack występują w różnych wariantach szerokości oraz długości, w zależności od wykorzystania. Do nakładania wykorzystuje się ręczne dyspensery lub półautomatyczne i automatyczne zaklejarki. Każde urządzenie wymaga innych rozmiarów taśmy.

Posiadamy taśmy w trzech kolorach: transparentnym (przezroczystym), brązowym oraz białym.

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 501-405-032
tel. 519-488-438

Formularz