Cross-Pack to producent opakowań z siedzibą w Radomsku (usługi świadczymy także w pobliskim Kępnie i Wieruszowie). Od wielu lat wytwarzamy najwyższej jakości opakowania kartonowe i tekturowe. Posiadamy rozbudowany zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym, który wykorzystujemy do wytwarzania opakowań z tektur trzy i pięciowarstwowych. Służą nam one jako materiał do produkcji takiego asortymentu, jak opakowanie fasonowe i klapowe. Ponadto oferujemy nadruki na opakowaniach, z możliwością wykorzystania do trzech kolorów.

Nasza oferta to nie tylko opakowania z tektury – proponujemy Państwu również materiały opakowaniowe wysokiej jakości, takie jak folie pęcherzykowe, folie stretch czy taśmy pakowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, chcących zrealizować zamówienie na pełny asortyment do pakowania, oferujemy również sprzedaż takich produktów, jak kratownice, przekładki, obwoluty, narożniki, owijki oraz wkładki.

Zawsze staramy się dopasować ofertę do indywidualnych wymogów każdego Klienta, niezależnie od wielkości zamówienia oraz rodzaju zakupionych produktów. Zapraszamy na naszą stronę ofertową, na której uzyskają Państwo szczegółowe dane dotyczące naszej działalności oraz produktów.

Opakowania
Tekturowe

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 507-954-448
tel. 519-488-438

Formularz