W firmie Cross-Pack od wielu lat zajmujemy się produkcją kartonowych opakowań. W Radomsku znajduje się nasz zakład produkcyjny, ale ofertę kierujemy także do klientów z Kępna i Wieruszowa. Proponujemy Państwu wysokiej jakości opakowania fasonowe oraz klapowe, które wykonujemy z 3- i 5-warstwowych tektur. Możemy pochwalić się bogato wyposażonym, nowoczesnym parkiem maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie produkować nawet najbardziej skomplikowane opakowania tekturowe z nadrukiem do trzech kolorów.

Nasza oferta obejmuje także różnego rodzaju materiały opakowaniowe wysokiej jakości, w tym folie pęcherzykowe, pianki polietylenowe, folie stretch oraz taśmy pakowe. Aby jak najlepiej odpowiadać na Państwa oczekiwania, w ofercie Cross-Pack są także akcesoria do pakowania produktów, takie jak kratownice, przekładki, obwoluty, narożniki, owijki oraz wkładki. Jeśli będą Państwo potrzebować dodatkowych informacji na temat opakowań kartonowych, materiałów opakowaniowych lub procesu produkcyjnego w naszej firmie, prosimy o kontakt.

Jako doświadczony i profesjonalny producent opakowań z tektury potrafimy doskonale dostosować naszą ofertę do potrzeb konkretnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych przez nas produktów.

Opakowania
Tekturowe

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 501-405-032
tel. 519-488-438

Formularz