Opakowania tekturowe mają za zadanie chronić zawartość przed uszkodzeniami, o jakie nietrudno w czasie transportu. Z tego powodu powstają z grubej i wytrzymałej tektury. Kartony muszą być dostosowane do rodzaju przewożonego lub składowanego towaru, dlatego coraz większą popularnością cieszy się pudła kartonowe na zamówienie. Mogą to być pudła wykrawane rotacyjnie, składane, sklejane lub zszywane w linii – w zależności od potrzeb i upodobań.

Do wyboru są opakowania tekturowe o różnych wielkościach i kształtach. Wykonywane są z tektury trzy lub pięciowarstwowej, tradycyjnej szarej lub bielonej. W naszej fabryce w Radomsku pudła kartonowe na zamówienia mogą zostać dodatkowo zadrukowane. Na powierzchni tektury możemy nanieść logotyp, dane teleadresowe lub dowolną grafikę zgodnie z indywidualnym projektem. Jest to tani i bardzo skuteczny sposób na promocję marki i zbudowanie wizerunku profesjonalnego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto zainwestować w opakowania tekturowe na zamówienie?

Nie ma nic gorszego niż niechlujne opakowanie lub niewłaściwe zabezpieczenie towaru na czas transportu. Tego typu sytuacje nie należą do rzadkości i mogą negatywnie wpłynąć na zadowolenie klientów z transakcji, co w przypadku na przykład sklepów internetowych ma ogromne znaczenie. Pierwsze, co widzi kupujący to opakowanie, dlatego powinno być trwałe i estetyczne. Zakupione produkty muszą dotrzeć do klienta w stanie nienaruszonym. Pudła na zamówienie dostosowywane są do przeznaczenia i rodzaju zawartości.

Kolejna korzyść to możliwość ograniczenia kosztów transportu. Jak wiadomo, im większa jest przesyłka, tym droższe są koszty jej nadania. Korzystanie ze zbyt dużych kartonów z ogromną ilością wypełniaczy jest zatem nieekonomiczne. Poza tym tekturowe opakowania są tanie i nie stanowią obciążenia dla budżetu firmy.

 

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 507-954-448
tel. 519-488-438

Formularz