Pudełka kartonowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem w życiu codziennym. Mogą służyć do segregowania rzeczy codziennego użytku oraz świetnie sprawdzają się podczas przeprowadzek. Są także często wykorzystywane na skalę przemysłową, np. w celach transportowych.

Na rynku dostępny jest olbrzymi wybór tego typu pudełek, ale które z nich najlepiej się sprawdzą?

Pudełka składane

Pudełka składane są dobrym rozwiązaniem dla osób, które właśnie się przeprowadzają lub potrzebują raz na jakiś czas przewieźć swoje rzeczy w inne miejsce. Umożliwiają wielokrotne rozkładania oraz składanie i nie zajmują dużej ilości miejsca. Dodatkowo, dzięki temu, że są wielorazowego użytku, pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy oraz czasu. Pudełka tego typu posiadają składane zarówno ścianki, jak i wierzchnią część.

Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się jako ozdobne opakowanie na prezent lub do przewożenia wyrobów cukierniczych.

Pudełka klejone

Kartony klejone swoje zastosowanie znalazły głównie jako pudełka do wysyłania towarów. Dzięki temu mechanizmowi skracają czas pakowania i usprawniają cały proces transportowy. Nie wymagają żadnego składania, zszywania lub samodzielnego sklejania – są od razu gotowe do użytku. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie posiadają wiele różnych kształtów i rozmiarów. Najbardziej popularne są tacki oraz wieczka. Na rynku dostępne są także egzemplarze posiadające kratownicę, czyli automatycznie otwierane wieczko.

Pudełka zszywane

Pudełka zszywane są dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują trwałych i solidnych opakowań kartonowych. Połączenia w tym przypadku są wykonane na stałe. Każde tego typu pudełko należy samodzielnie połączyć przy użyciu zszywek. Mogą mieć konstrukcję zarówno otwartą, jak i zamkniętą.

Pudełka kartonowe są bardzo funkcjonalne oraz ekologiczne, a ich wybór na rynku jest bardzo szeroki. Ponadto, ich ceny są konkurencyjne w stosunku do opakowań wykonanych z innych materiałów. Dzięki nim można skutecznie uporządkować przestrzeń. Ponadto, pozwalają na wyeliminowanie problemów związanych z przetransportowaniem nawet wymagających towarów. Tektura ma właściwości amortyzujące wstrząsy, dzięki czemu przedmioty w środku są odpowiednio zabezpieczone.

logo mapa

Kontakt


CROSS-PACK
ul. Sucharskiego 49
97-500 Radomsko


e-mail: biuro@crosspack.pl
tel. 507-954-448
tel. 519-488-438

Formularz